Statistika Tisk Sareza Ostrava
10.12.2018-16.12.2018
Výběr datumu
6:00-2:00
PŘÍPRAVA LEDOVÉ PLOCHY
7:30-8:15
GYMNAZIUM P. TIGRIDA
22:00-23:00
MÉZEŠ K.
PRONÁJEM
11:15-12:15
ZŠ BULHARSKÁ
15:30-16:30
HC TORAX 7 + 8
12:30-14:00
BK OSTRAVA
14:15-15:15
BK OSTRAVA
10:00-11:00
HC TORAX MUŽI
18:00-19:00
POLSKO ŽENY
TRÉNINK
6:00-7:15
HC TORAX 5 + 6
16:45-17:45
HC TORAX PŘÍPRAVKA
8:45-9:45
HC TORAX MŠ
20:30-21:45
DTJ VŘESINA
PRONÁJEM
19:15-20:15
HC TORAX JUNIOŘI
6:00-2:00
PŘÍPRAVA LEDOVÉ PLOCHY
18:00-19:00
POLSKO ŽENY
TRÉNINK
10:00-11:00
POLSKO ŽENY
TRÉNINK
16:45-17:45
BK OSTRAVA
7:30-8:30
BO OSTRAVA
ZAP
15:30-16:30
HC TORAX 5 + 6
11:15-12:15
HC TORAX MUŽI
8:45-9:45
HC TORAX MŠ
12:30-14:00
BK OSTRAVA
20:30-22:00
MK KLEMENS
PRONÁJEM
19:15-20:15
HC TORAX DOROST
14:15-15:15
BK OSTRAVA
6:00-7:15
HC TORAX 3 + 4
6:00-2:00
PŘÍPRAVA LEDOVÉ PLOCHY
15:30-16:30
HC TORAX 7
7:30-8:15
GYMNAZIUM P. TIGRIDA
18:00-19:00
POLSKO ŽENY
TRÉNINK
11:15-12:15
ZŠ BULHARSKÁ
10:00-11:00
POLSKO ŽENY
TRÉNINK
22:00-23:00
BODICKÝ
PRONÁJEM
ZAP
16:45-17:45
HC TORAX 8
13:00-14:00
BK OSTRAVA
20:30-21:45
MS AUTO CZ
PRONÁJEM
6:00-7:15
HC TORAX 5 + 6
8:45-9:45
HC TORAX MŠ
14:15-15:15
BK OSTRAVA
19:15-20:15
HC TORAX JUNIOŘI
6:00-2:00
PŘÍPRAVA LEDOVÉ PLOCHY
7:30-8:30
ZŠ PORUBSKÁ 832
15:30-16:30
HC TORAX 3 + 4
19:15-20:15
HC TORAX JUNIOŘI
11:30-12:15
ZŠ SVINOV
22:00-23:15
MAYER R.
PRONÁJEM
14:15-15:15
BK OSTRAVA
16:30-17:45
HC TORAX PŘÍPRAVKA
12:30-14:00
BK OSTRAVA
6:00-7:15
HC TORAX 7 + 8
8:45-9:45
HC TORAX MŠ
18:00-19:00
HC TORAX DOROST
20:30-21:45
KESELY
PRONÁJEM
ZAP
10:00-11:15
HC TORAX MUŽI
6:00-2:00
PŘÍPRAVA LEDOVÉ PLOCHY
20:15-21:15
OSTRAVSKÁ HOKEJOVÁ ŠKOLA
15:30-16:30
HC TORAX 5 + 6
22:00-23:30
VOJTEK
PRONÁJEM
16:50-17:10
ROZB
6:00-7:15
HC TORAX 3 + 4 + BRANK.
8:45-9:45
HC TORAX MŠ
14:15-15:15
BK OSTRAVA
17:30-20:00
HC RT TORAX PORUBA - HK OPAVA
REGIONÁLNÍ LIGA JUNIOŘI
13:00-14:00
BK OSTRAVA
7:30-8:30
BO OSTRAVA
ZAP
10:00-11:15
HC TORAX MUŽI
11:30-12:45
ZŠ A ZWŠ L. ŠTÚRA
PRONÁJEM
6:00-2:00
LEDEOVÁ PLOCHA MIMO PROVOZ
18:15-19:45
FC HLUČÍN
PRONÁJEM
ZAP
15:45-16:45
BUROŇ
PRONÁJEM
20:00-21:15
NETKOVÁ
PRONÁJEM
ZAP
9:00-9:45
HC TORAX MUŽI
10:00-11:15
UČÍME SE BRUSLIT
7:15-8:45
HC TORAX PŘÍPRAVKA
11:30-12:30
OSTRAVSKÁ HOKEJOVÁ ŠKOLA
17:00-18:00
OSTRAVSKÁ HOKEJOVÁ ŠKOLA
12:45-12:55
ROZB
13:00-15:30
HC RT TORAX PORUBA - EHC LIONS
REGIONÁLNÍ LIGA DOROST
22:00-23:00
TOMÁŠEK R.
PRONÁJEM
6:00-2:00
LEDEOVÁ PLOCHA MIMO PROVOZ
22:00-23:00
KROMPOLC J.
PRONÁJEM
6:00-8:30
REZERVACE
18:45-20:00
HK VENEZIA
PRONÁJEM
12:45-13:45
OSTRAVSKÁ HOKEJOVÁ ŠKOLA
20:15-21:30
JUST STRÁŽ
PRONÁJEM
ZAP
8:45-9:45
HC TORAX MUŽI
10:00-12:00
BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
14:00-14:10
ROZB
16:30-18:30
HC RT TORAX PORUBA - HC FRÝDEK - MÍSTEK
L S Ž B Ž 7
14:15-16:15
HC RT TORAX PORUBA - HC FRÝDEK - MÍSTEK
L M Ž D Ž 5
6-7
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
23-0
0-1
1-2
pondělí
10.12
úterý
11.12
středa
12.12
čtvrtek
13.12
pátek
14.12
sobota
15.12
neděle
16.12
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2