Statistika Tisk Sareza Ostrava
22.10.2018-28.10.2018
Výběr datumu
6:00-2:00
LEDOVÁ PLOCHA MIMO PROVOZ
16:45-17:45
HC TORAX PŘÍPRAVKA
20:45-22:00
LACNÝ ONDŘEJ
PRONÁJEM
12:30-14:00
BK OSTRAVA
19:15-20:30
AUTO KOZELSKÝ
PRONÁJEM
15:30-16:30
HC TORAX 7
18:00-19:00
HC TORAX 8
6:00-7:15
HC TORAX 5 + 6
PRONÁJEM
14:15-15:15
BK OSTRAVA
7:30-8:30
BO OSTRAVA
ZAP
8:45-9:45
HC TORAX MŠ
6:00-2:00
LEDOVÁ PLOCHA MIMO PROVOZ
22:00-23:15
KOBILJAK
PRONÁJEM
16:45-17:45
BK OSTRAVA
15:30-16:30
HC TORAX 5 + 6
20:30-21:45
ONDRAČKA
PRONÁJEM
19:15-20:15
HC TORAX JUNIOŘI
14:15-15:15
BK OSTRAVA
12:30-14:00
BK OSTRAVA
6:00-7:15
HC TORAX 3 + 4
18:00-19:00
HC TORAX DOROST
6:00-2:00
LEDOVÁ PLOCHA MIMO PROVOZ
11:30-12:30
ZŠ BULHARSKÁ
7:30-8:30
VŠB
13:00-14:00
BK OSTRAVA
19:15-20:15
HC TORAX JUNIOŘI
14:15-15:15
BK OSTRAVA
18:00-19:00
HC TORAX DOROST
16:45-17:45
HC TORAX 7 + 8
20:30-21:45
STRATIL
PRONÁJEM
ZAP
22:00-23:00
BODICKÝ
PRONÁJEM
ZAP
15:30-16:30
HC TORAX 3 + 4
6:00-7:15
HC TORAX 5 + 6
6:00-2:00
LEDOVÁ PLOCHA MIMO PROVOZ
22:00-23:00
STANKE
PRONÁJEM
15:30-16:30
HC TORAX 3 + 4
10:00-11:15
HC TORAX MUŽI
16:30-17:45
HC TORAX PŘÍPRAVKA
14:15-15:15
BK OSTRAVA
6:00-7:15
HC TORAX 7 + 8
12:30-14:00
BK OSTRAVA
19:15-20:15
HC TORAX JUNIOŘI
18:00-19:00
HC TORAX DOROST
20:30-21:45
MAYER R.
PRONÁJEM
8:00-9:45
ZŠ UKRAJINSKÁ 1533/13
6:00-2:00
LEDOVÁ PLOCHA MIMO PROVOZ
22:00-23:30
ŠNAPKA
PRONÁJEM
12:00-13:00
BK OSTRAVA
13:00-14:00
BK OSTRAVA
6:00-7:15
HC TORAX 3 + 4 + BRANK.
14:15-15:15
BK OSTRAVA
20:30-21:30
DRUŽKOVSKÝ
PRONÁJEM
10:00-11:15
HC TORAX MUŽI
18:00-19:00
HC TORAX 7 + 8
16:45-17:45
BK OSTRAVA
15:30-16:30
HC TORAX 5 + 6
19:15-20:15
HC TORAX JUNIOŘI
7:30-8:30
BO OSTRAVA
ZAP
6:00-2:00
LEDOVÁ PLOCHA MIMO PROVOZ
16:45-18:00
ZIMERMANNOVÁ
PRONÁJEM
18:15-19:30
NETKOVÁ
PRONÁJEM
9:30-10:30
HC TORAX MUŽI
8:15-9:15
BK OSTRAVA
19:45-21:00
KRAKOVSKÝ Z.
PRONÁJEM
ZAP
10:45-11:45
HC TORAX JUNIOŘI
22:00-23:00
TOMÁŠEK R.
PRONÁJEM
7:00-8:00
HC TORAX DOROST
12:15-14:15
HC RT TORAX PORUBA - SK KARVINÁ
L M Ž D Ž 5
14:30-16:30
HC RT TORAX PORUBA - SK KARVINÁ
L S Ž B Ž 7
12:00-12:10
ROZB
6:00-2:00
LEDOVÁ PLOCHA MIMO PROVOZ
9:15-9:50
REZERVACE
10:00-12:00
BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI
19:00-20:15
HC TIETO
PRONÁJEM
16:15-17:30
KODECAR
PRONÁJEM
ZAP
7:45-9:00
KUDREJ
PRONÁJEM
17:45-18:45
DALKIA 2014
PRONÁJEM
13:30-16:00
HC RT TORAX PORUBA - REZERVACE II. ČÁST SOUTĚŽE
REGIONÁLNÍ LIGA DOROST
13:15-13:25
ROZB
20:30-21:45
PACH
PRONÁJEM
6-7
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
23-0
0-1
1-2
pondělí
22.10
úterý
23.10
středa
24.10
čtvrtek
25.10
pátek
26.10
sobota
27.10
neděle
28.10
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2
Plocha 1
Plocha 2