Plavecký bazén a dětské centrum Odpočinková zóna komora Sportovní haly a fotbalová hřiště Tělovýchovná zařízení města Tábora
22.10.2018-28.10.2018
Výběr datumu
11:15-12:15
šk.COP
6:45-7:45
HCstA
7+8
8:00-9:15
HCstB
7+8
10:00-11:00
HC ZŠ
13:45-14:45
HCmlA
6 tř
15:00-16:15
HCpřA
A+B
16:30-17:30
HCšbr
17:45-19:00
HCjun
19:15-20:30
HCmuž
20:45-21:45
HC N.VES
5:15-6:15
VU1825
9:45-10:45
šk.COP
6:00-7:00
HCm.dor
7:15-8:15
HCmlB
5 tř
8:30-9:30
HCmlA
6 tř
14:00-15:00
HCstB
7 tř
15:15-16:15
HCbran
16:30-17:45
HCm.dor
18:00-19:15
HCmuž
19:30-20:30
HCB
20:45-21:45
HCB
Zeny
12:30-13:30
HCkraso
12:00-13:00
šk.COP
6:00-7:00
HCkraso
7:15-8:15
HCmlA
6 tř
8:30-9:30
HCmlB
5 tř
13:45-14:45
HCstA
8 tř
15:00-16:10
HCm.dor
16:25-17:10
HCpřC
C+D
20:30-21:30
HCjun
17:25-20:15
HCZmuž
Muži - H. Brod zač. 18,00
10:00-11:30
Veřejné bruslení
11:15-12:15
šk.COP
6:00-7:00
HCkraso
7:15-8:15
HCstB
7+8
8:30-9:30
HCstA
7+8
14:00-15:00
HCmlB
5 tř
15:15-16:15
HCpřA
A+B
17:45-18:45
HCjun
19:00-20:15
HCB
12:30-13:30
HCkraso
16:30-17:30
HCpřC
C+D
20:30-21:30
Bican
21:45-22:45
Technické služby
10:00-11:00
DC Mašiny
8:45-9:45
šk.COP
5:45-6:45
HCkraso
6:45-7:35
HCpřA
7:35-8:30
HCmlB
5 tř
13:00-14:00
HCmlA
6 tř
14:15-15:30
HCstA
7+8
15:45-17:00
HCm.dor
17:15-18:30
HCmuž
18:45-19:45
HCold
20:00-22:00
OSLH
Sokol Planá n. Lužnicí
HC Multidecor
16:30-19:15
HCZ-B
Muži B - Soběslav zač. 17,00
musí v sobotu
12:30-15:10
HCZm.dor
Dorost - Liberec zač. 12,45
10:30-12:00
Veřejné bruslení
19:30-21:00
Veřejné bruslení
8:00-9:00
HCkraso
9:15-10:15
HCpřC
C+D
6:15-7:45
ANTI
Arena versus Notáři
15:25-16:15
HCjun
21:30-22:30
VONDRUSKA
18:15-19:15
HCB
Ženy - Mamby
10:00-11:30
Veřejné bruslení
19:30-21:00
BUREŠ
12:00-13:00
HCpřB
8:45-9:45
HCšbr
13:15-15:45
HCZjun
Jun nadstavba ??? zač. 13,30
16:00-18:00
OSLH
HC Multidecor
TJ Radkov
7:00-8:30
ANTI
5-6
6-7
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
23-0
0-1
1-2
2-3
pondělí
22.10
úterý
23.10
středa
24.10
čtvrtek
25.10
pátek
26.10
sobota
27.10
neděle
28.10