Plavecký bazén a dětské centrum Odpočinková zóna komora Sportovní haly a fotbalová hřiště Tělovýchovná zařízení města Tábora
12.2.2018-18.2.2018
Výběr datumu
6:30-7:40
HCstA
7+8
13:45-14:45
HCmlA
6 tř
15:00-16:15
HCpřA
A+B
16:30-17:30
HCšbr
17:45-19:00
HCs.dor
19:15-20:30
HCmuž
???
10:00-11:00
HC ZŠ
Bruslení MŠ
8:00-10:00
ZSúdržba
21:00-22:00
OSLH
HC SEZ.ÚSTÍ : HC Žraloci
12:30-13:30
HC ZŠ
5 tř
22:00-23:00
OSLH
7:15-8:15
HC ZŠ
7+8
20:30-21:30
HC N.VES
10:00-11:00
škZborovská
11:15-12:15
škMikuláše
8:30-9:30
HC ZŠ
6 tř
13:45-14:45
HC ZŠ
5 tř
15:00-16:00
HCbran
1-8
16:15-17:30
HCm.dor
17:45-19:00
HCmuž
19:15-20:15
HCB
6:00-7:00
HCkraso
10:00-11:30
Veřejné bruslení
19:30-21:00
LAZAR
8:45-9:45
šk.HUSOVA
7:15-7:45
HC power skating
PS
13:45-15:00
HCstA
8 tř
15:15-16:30
HCm.dor
16:45-17:45
HCpřC
C+D
18:00-19:15
HCs.dor
6:00-7:00
HCkraso
21:15-22:45
Technické služby
10:00-11:00
DC Mašiny
7:15-8:15
HC ZŠ
6 + 7
13:30-14:45
HCmlB
5 tř
15:00-16:00
HCpřA
A+B
16:15-17:15
HCm.dor
17:30-18:30
HCs.dor
18:45-19:45
HCmuž
20:00-21:00
HCB
21:15-22:15
VONDRUSKA
10:00-12:00
šk.Měšice
9:00-9:45
šk.HUSOVA
18:30-19:45
HCB
5:45-6:45
HCkraso
6:45-7:40
HCmlB
5 tř
12:45-13:45
HC ZŠ
6 tř
14:00-15:15
HCstA
7+8
15:30-16:45
HCm.dor
17:00-18:15
HCmuž
7:50-8:45
HC ZŠ
4 tř
20:00-21:00
HCold
15:25-18:15
HCZmuž
Muži - Žďár zač. 16,00
(změna casu - duvod-ples HC Tábor)
9:00-10:30
Veřejné bruslení
11:00-12:50
HCZmlA
Ml.ž.A - Strakonice zac. 11.00
13:05-15:00
HCZstA
St.ž.A - Strakonice zac. 13,05
7:45-8:45
HCpřB
B+C
18:30-19:30
OSLH
HC N.VES : TJSokolPlaná
20:45-22:15
ANTI
19:30-20:30
OSLH
6:30-7:30
KNOTEK
15:15-17:30
HCZs.dor
STD - K.Vary B zac. 15,25
9:00-10:30
Veřejné bruslení
11:00-12:50
HCZmlB
Ml.ž.B - Třemošná zac. 11,00
13:05-15:00
HCZstB
St.ž.B - Třemošná zac. 13,05
7:45-8:45
HCšbr
6:30-7:30
HCpřA
A+D
18:00-19:30
Veřejné bruslení
20:00-21:30
BUREŠ
5-6
6-7
7-8
8-9
9-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
23-0
0-1
1-2
2-3
pondělí
12.2
úterý
13.2
středa
14.2
čtvrtek
15.2
pátek
16.2
sobota
17.2
neděle
18.2